Giá Máy Rửa Mặt Foreo Chính Hãng Bán Tại Hà Nội Và TP. HCM

Çmimi i makinës larëse origjinale Foreo në treg varion nga 1.5 milion në 4.5 milion dong. Me teknologjinë T-sonic Sonic me 8 nivele dridhjesh për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës në mënyrë të butë dhe jashtëzakonisht efektive.


Lavatrice fytyre Foreo Gjatë viteve të fundit, ajo ka ndryshuar plotësisht mënyrën e kujdesit të lëkurës së besimtarëve vietnamezë të bukurisë. Kthejeni larjen tradicionale të pastrimit të fytyrës në një larëse profesionale me anti-erkim, reduktim të rrudhave, eksfolim,… të gjitha me një makinë të vogël dore.

Pra, cili është çmimi i makinës larëse të fytyrës Foreo? Nëse po kërkoni të blini menjëherë një larës fytyre Foreo për kompletin tuaj të kujdesit të lëkurës, mos hezitoni më, lexoni më tej për të ditur çmimin fantastik për këtë foshnjë Foreo.

Prezantimi i markës Foreo nëse nuk e njihni

Sipas hyrjes nga marka, Foreo është një emër mjaft i famshëm në industrinë e bukurisë, i hulumtuar dhe krijuar në Vietnam. Suedia. Produktet Foreo në përgjithësi dhe pastruesit e fytyrës Foreo në veçanti duan gjithmonë të sjellin efektet më të mira për njerëzit. Pra, nëse jeni tipi i personit që pëlqen të përdorë teknologjinë në jetë, atëherë Foreo është padyshim marka për ju.

Rreth markës suedeze Foreo

Rreth markës suedeze Foreo

Me vlerësimin e shumë analistëve në mbarë botën, Foreo është krejtësisht e kundërta e të bërit biznes në një trajektore standarde. Ata e shohin markën të jetë mjaft unike, e mahnitshme dhe e paparashikueshme. Edhe nëse gjysma e botës është ende “e zhytur” me furçat me qime tepër të holla që ndihmojnë në larjen dhe shkumën, Foreo ka krijuar një “big bang”, një linjë pastruesish për fytyrën që ju bën që thjesht t’i afroni në fytyrë dhe t’i rrotulloni.

Duke mos e kthyer markën në një emër të mërzitshëm, pasi u themelua që nga viti 2013, Foreo ka lançuar shumë linja produktesh të nivelit të lartë të kujdesit oral dhe lëkurës. Madje, Foreo i bën klientët e tyre të presin me padurim të njëjtën mënyrë si iPhone bën një pajisje të re. Këto janë produkte të njohura si:

  • Linja e kujdesit të lëkurës: pastrues fytyrës Foreo Luna, makineri për maska ​​UFO, pajisje speciale për kujdesin e lëkurës si dermatoskopia, përmirësimi i plakjes
  • Seria e kujdesit dentar: Furça dhëmbësh për të rritur, për fëmijë, për dhëmbë të ndjeshëm
  • Linja e kujdesit të lëkurës për meshkuj: Luna 3 Larëse fytyre për meshkuj, Luna 2 Larëse e fytyrës për meshkuj, …

Cili është çmimi i makinës larëse të fytyrës Foreo?

1. Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna

Lavatrice fytyre Foreo Luna eshte Produkti kryesor i kujdesit të lëkurës nga Foreo. Produkti përdor teknologjinë ekskluzive T-Sonic të markës, e cila pulson 8000 herë me çdo përdorim, për të ndihmuar në largimin e lëkurës së vdekur dhe heqjen e deri në 99% të grimit.

Çmimi i lavatriçes Foreo Luna

Foreo Luna pastrues fytyre

Foreo Luna përmban qime silikoni me majë të rrumbullakët për të përmirësuar eksfolimin dhe për të vepruar si një masazhues kundër plakjes së fytyrës. Aplikoni pastruesin në fytyrën tuaj, lagni pajisjen Luna dhe lëvizeni rreth fytyrës me lëvizje rrethore për 60 sekonda. Për përfitime kundër plakjes, kthejeni pajisjen përreth dhe masazhoni lëkurën tuaj për një minutë shtesë.

Foreo Luna vjen në tre tone që korrespondojnë me lloje të ndryshme lëkure: rozë për lëkurë të ndjeshme/normale; blu për lëkurë të kombinuar; dhe e bardhë për lëkurë super të ndjeshme.

Tham Khảo Thêm:  Đánh Giá Các Loại Serum Tốt Cho Da Dầu Giá Bình Dân Chất Lượng Hoàn Hảo

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna kushton 77,40 dollarë (rreth 1,9 milion).

2. Çmimi i pastrimit të fytyrës Foreo Luna 2

Pas suksesit të Foreo Luna, Foreo ka lançuar Luna 2 me një kokë furçeje 50% më të madhe dhe qime më të gjata silikoni për të masazhuar dhe pastruar më mirë lëkurën tuaj. Luna 2 ka ende teknologjinë T-Sonic (e cila ju jep 8000 orë në minutë), por tani jep dyfishin e fuqisë.

Çmimi i pastrimit të fytyrës Foreo Luna 2

Foreo Luna 2. Pastrues fytyre

Mund ta përdorni Luna 2 për dy minuta çdo herë që pastroni fytyrën, ndërsa pajisja origjinale Luna funksionon vetëm për 60 sekonda për përdorim. Përdorimi i Luna 2 për dy minuta do të thotë një pastrim më i thellë dhe një masazh më i gjatë i fytyrës, duke ndihmuar në përmirësimin e pamjes së lëkurës. Nëse keni lëkurë të yndyrshme, Luna 2 mund të jetë një zgjedhje më e mirë për ju sesa Luna.

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna 2 kushton 139,30 dollarë (rreth 3,3 milion).

3. Çmimi i Lavatrices fytyre Foreo Luna 2 For Men

Dallimi i vetëm midis Foreo Luna 2 For Men dhe Luna 2 është ngjyra. Versioni për meshkuj është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të zezë dhe Foreo thotë se pajisja mund t’i ndihmojë burrat në rruajtje.

Foreo shton gjithashtu se Foreo Luna 2 For Men mund të ndihmojë në parandalimin e djegies së briskut dhe acarimeve të tjera të rruajtjes, duke lejuar që jeta e briskut të jetë më shumë se dy herë më e gjatë.

Çmimi i lavatriçes së fytyrës Foreo Luna 2 For Men

Lavatrice fytyre Foreo Luna 2 For Men

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna 2 For Men kushton 139,30 dollarë (rreth 3,3 milion).

4. Çmimi i pastrimit të fytyrës Foreo Luna 3

Zhvillimi më i fundit i Foreo në gamën e Luna është pastrues i fytyrës Foreo Luna 3. Është projektuar për të punuar në një minutë për të siguruar pastrimin më të thellë në linjën Luna, duke ndihmuar gjithashtu në eliminimin e djersës. , vajit dhe papastërtisë dhe ndihmon në parandalimin e shpërthimeve të ardhshme .

Çmimi i pastrimit të fytyrës Foreo Luna 3

Foreo Luna 3. Pastrues fytyre

Foreo thotë se Luna 3 ka pika prekjeje më të buta dhe më të qëndrueshme se Luna 2. Nëse dëshironi të gjallëroni lëkurën tuaj në mëngjes ose thjesht pëlqeni shumëllojshmërinë, atëherë me siguri do ta vlerësoni. 16 intensitetet e dridhjeve që ofron Luna 3. Luna 3 është i disponueshëm për llojet normale, të kombinuara dhe të yndyrshme të lëkurës, Ju gjithashtu mund të merrni 650 përdorime të Foreo Luna 3 me një karikim të vetëm.

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna 3 kushton 199 dollarë (rreth 4.7 milion).

5. Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna Mini

Cili është ndryshimi midis Foreo Luna dhe Mini? Luna Mini është një pajisje e krijuar për të punuar me katër lloje kryesore të lëkurës – normale, të thata, të kombinuara dhe të yndyrshme – ndërsa Luna vjen në katër variante për llojet e sipërpërmendura të lëkurës. Ekziston edhe faktori i kostos: Luna shitet për 77,4 dollarë ndërsa një Mini kushton 47,4 dollarë (ose 30 dollarë më pak). Dhe siç sugjeron emri (Mini), Foreo Luna Mini është një version më i vogël i Foreo Luna. Gjithashtu ka qime më delikate të rrumbullakëta silikoni, të cilat kufizojnë ndikimin e fërkimit për ata me lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Luna Mini vjen në pesë ngjyra: Magenta, Petal Pink, Turquoise, Purple dhe Cool Grey.

Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna Mini

Foreo Luna Mini pastrues fytyre

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna Mini kushton 47,4 dollarë (rreth 1,2 milion).

Tham Khảo Thêm:  Tác Dụng, Cách Dùng Đúng Cách Hiệu Quả Cho Da

6. Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna Mini 2

Pastruesi i fytyrës Foreo Luna Mini 2 është i pajisur me teknologjinë inovative T-Sonic me 8 intensitete masazhi të rregullueshme për të hequr 99,5% të yndyrës, papastërtive dhe qelizave të vdekura, duke siguruar lëkurë rinore të qëndrueshme gjatë gjithë ditës. Dizajni me 3 zona dhe ndërtimi super i butë silikoni e bëjnë larjen e fytyrës Foreo Luna Mini 2 të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, pa përmendur higjenën.

Çmimi i pastrimit të fytyrës Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2. Pastrues fytyre

Pastruesi i fytyrës Foreo Mini 2 aktualisht po shpërndahet në treg me 6 ngjyra të ndryshme: Midnight (e zezë), Fuchsia (rozë e errët, mund të quhet e kuqe), Mint (jeshile mente), Aquamarine (blu). ), E verdhë luledielli (e verdhë). ) dhe Pearl Pink (rozë e lehtë).

Pastruesi i fytyrës Foreo Luna Mini 2 kushton: 89,25 dollarë (rreth 2,2 milion dong).

7. Çmimi i pastrimit të fytyrës Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3 është gjenerata e fundit e pastruesve të fytyrës Foreo Luna Mini me koka furçash më të mëdha dhe pika kontakti më të gjata e më të buta për pastrimin më të butë por edhe më efektiv. Kontakte silikoni ultra-higjienike jo poroze për të luftuar akumulimin e baktereve për një lëkurë të pastruar thellë. Kontaktet e silikonit janë 35 herë më higjienike se furçat prej najloni. Kontaktet e silikonit të kombinuara me pulset T-Sonic ndihmojnë në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës për të rritur përthithjen e produkteve të kujdesit të lëkurës

Çmimi pastrues i fytyrës Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3. Pastrues fytyre

Pulsimi T-Sonic heq papastërtitë, vajin dhe sebumin e tepërt dhe e lë lëkurën me pamje të shëndetshme për ditë të tëra. Modaliteti Glow Boost mundëson një pastrim të shpejtë 30 sekondash për një pastrim të shpejtë, por efektiv të fytyrës, por lehtë. Dizajni plotësisht i optimizuar nuk kërkon zëvendësim të kokave të furçave për një vlerë të jashtëzakonshme afatgjatë.

Pastruesi i fytyrës Foreo Luna Mini 3 aktualisht po shpërndahet në treg me 5 ngjyra (në momentin e lançimit kishte 6 ngjyra por tani janë në dispozicion vetëm 5 ngjyra, lejla livando nuk mund të porositet më): Rozë perla (Rozë) e lehtë) , Nenexhik (jeshile), Fuchsia (Rozë e errët), E verdhë luledielli (E verdhë), Midnight (E zezë).

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna Mini 3 kushton: 111,30 dollarë (rreth 2,7 milion).

8. Çmimi për pastrimin profesional të fytyrës Foreo Luna 2

Me teknologjinë Dual T-Sonic dhe kokat e avancuara të furçave të gjeneratës së dytë, Foreo Luna 2 Professional është eksfoliuesi më i fuqishëm i fytyrës i Fore.

Cilido qoftë lloji i lëkurës tuaj, Luna 2 Professional do të jetë gjithmonë ndeshja e përsosur për ju. Me 12 intensitete pulsi dhe furça me shumë zona, Luna 2 Professional është krijuar për t’iu përshtatur të gjitha llojeve të lëkurës dhe ofron pastrim të specializuar për zona të ndryshme të fytyrës.

Luna 2 Professional ka një regjim ekskluziv kundër plakjes që masazhon zonat e prirura ndaj rrudhave me një puls me frekuencë më të ulët. Redukton shenjat e dukshme të plakjes duke zbutur pamjen e linjave të holla dhe rrudhave, duke e lënë lëkurën të duket rinore.

Çmimi i pastruesit profesional të fytyrës Foreo Luna 2

Pastrues profesional i fytyrës Foreo Luna 2

Makina profesionale e larjes së fytyrës Foreo Luna 2 kushton: 99,50 dollarë (rreth 2,4 milion VND)

9. Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna Fofo

Foreo Luna Fofo është një pajisje inteligjente që mat nivelin e lagështisë së lëkurës tuaj duke përdorur sensorë 24 karatësh të veshur me ar. Foreo ka një aplikacion shtesë që sinkronizohet me smartfonin tuaj për të siguruar një rezultat të lëkurës. Ai ju tregon moshën e lëkurës tuaj dhe rekomandon një rutinë të personalizuar të kujdesit për lëkurën. Ashtu si të gjithë produktet nga gamë Luna, kjo pajisje me bateri AAA – e cila zgjat deri në 400 përdorime – pastron dhe masazhon fytyrën tuaj.

Tham Khảo Thêm:  Top 20+ Sữa Rửa Mặt Cho Da Mụn Tốt Nhất Được Bác Sĩ Da Liễu Khuyên Dùng

Një minus i vetëm. Ndërsa Fofo ka të njëjtin numër pulsesh T-Sonic si pajisja Luna me madhësi të plotë (8000), Fofo ka vetëm një cilësim masazhi.

Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna Fofo

Foreo Luna Fofo Pastrues fytyre

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna Fofo kushton 71,20 dollarë (rreth 1,7 milion).

10. Çmimi i lavatriçes fytyre Foreo Luna Go

Pastruesi i fytyrës Foreo Luna Go është versioni i Luna në madhësinë e pëllëmbës dhe ka një modalitet kundër plakjes që zbut zonat e fytyrës tuaj të prirur për rrudha, si balli dhe qoshet e gojës. Përmasat e tij kompakte e bëjnë veçanërisht të dobishëm për ta marrë me vete kur udhëtoni. Foreo ka krijuar katër variacione të Luna Go, të përshtatshme për çdo lloj lëkure veç e veç duke përfshirë: Blu, për lëkurë të kombinuar, Rozë e lehtë për lëkurë normale, Blu Duck neck për lëkurë të yndyrshme dhe Vjollcë e lehtë për lëkurë të ndjeshme.

Çmimi i larjes së fytyrës Foreo Luna Go

Pastrues fytyre Foreo Luna Go

Makina larëse e fytyrës Foreo Luna Go kushton 139,30 dollarë (rreth 3,3 milion).

11. Çmimi pastrues fytyre Foreo Luna Luxe

Pajisja më luksoze e Foreo për pastrimin e fytyrës është Luna Luxe. Versioni për femra vlen 6500 dollarë, ndërsa Luna Luxe për meshkuj ka një çmim të rregullt prej 8800 dollarë.

Pse është kaq e shtrenjtë Foreo Luna Luxe? Baza e versionit të femrave Luna Luxe është prej ari solid 18 karat ndërsa versioni për meshkuj është prej platini të ngurtë. Të dy versionet kanë të njëjtat aftësi si çdo pastrues tjetër Foreo Luna, duke përfshirë teknologjinë e firmës T-Sonic të markës.

Çmimi i lavatriçes Foreo Luna Luxe

Pastrues fytyre Foreo Luna Luxe

Blini pastruesin origjinal të fytyrës Foreo Luna në Chiaki.vn

E shihni, larja e fytyrës Foreo ka vërtet shumë versione nga të cilat mund të zgjidhni. Ajo mund të zgjedhë versionin e plotë me karakteristika të plota për përdorim në shtëpi ose thjesht një makinë larëse të nivelit të lartë në vend të larjes me dorë, kompakte dhe e përshtatshme për t’u mbajtur.

Ndoshta kur lexoni deri këtu, tashmë i dini detajet dhe përgjigjet në lidhje me çmimin e makinës larëse të fytyrës foreo luna mini 2.3. Chiaki është krenare që është vendi për të ofruar produkte origjinale të pastrimit të fytyrës Foreo, me çmime të mira në treg. Nëse keni nevojë për përdorim, mos hezitoni të klikoni në lidhjen e blerjes në çdo produkt, Chiaki merr dërgesë në mbarë vendin dhe këshillon të gjitha pyetjet e klientëve.

Së fundmi, Chiaki.vn ju këshillon që me çdo metodë të pastrimit të lëkurës me dorë ose me makinë, zgjidhni produkte origjinale për t’ju sjellë zgjidhjen më efektive të bukurisë.Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Giá Máy Rửa Mặt Foreo Chính Hãng Bán Tại Hà Nội Và TP. HCM . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

TOP 12 Men Vi Sinh Cho Bé Tốt Nhất Được Nhiều Chuyên Gia Khuyên Dùng

Men vi sinh còn được gọi là probiotic có chứa các vi sinh có lợi (lợi khuẩn) giúp cân bằng hệ vi sinh đường ruột, tăng cường…

Canxi Hữu Cơ Là Gì? 10+ Loại Canxi Hữu Cơ Tốt Nhất Hiện Nay

Canxi hữu cơ, một trong những loại canxi đang nhận được nhiều yêu thích từ người dùng bởi khả năng hấp thụ cao, chuyển hóa tốt, ít…

TOP 8 Sữa Rửa Mặt Ohui Hàn Quốc Tốt Nhất Cho Mọi Làn Da

Dòng sữa rửa mặt Ohui đính đàm của Hàn Quốc luôn được nhiều tín đồ làm đẹp Việt yêu thích sử dụng bởi khả năng làm sạch…

TOP 10+ Sữa Rửa Mặt Paula’s Choice Tốt Nhất Cho Từng Loại Da

Sữa rửa mặt Paula’s Choice, một trong những dòng sữa rửa mặt được nhiều tín đồ làm đẹp Việt yêu thích sử dụng với khả năng làm…

TOP 5 Thỏi Son Màu Nâu Sữa Siêu Xinh Siêu Sang Cho Mọi Nàng

Son nâu sữa, một sắc son mới nhưng đủ đốn tim bất cứ cô gái nào bởi vẻ độc đáo, cuốn hút và không kém phần chanh…

TOP 7 Sữa Rửa Mặt Senka Nhật Bản Được Khuyên Dùng Nhất 2023

Nhắc đến dòng sữa rửa mặt “ngon – bổ – rẻ”, sữa rửa mặt Senka Nhật Bản chắc chắn là một trong những gương mặt nổi bật…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *