[BẬT MÍ] 6 Cách Check Túi MLB Chính Hãng Và Túi MLB Fake Đơn Giản

Si marka më e nxehtë e modës për të rinjtë sot, çantat MLB nuk mund të shmangin falsifikimin dhe falsifikimin në treg. Si të dalloni çantat e vërteta MLB nga ato të rreme? Shikoni 6 mënyra për të kontrolluar çantat origjinale MLB më poshtë!


MLB është një markë mode për të rinjtë e njohur për stilin e saj unik dhe individual. Prandaj, fenomeni i falsifikimit dhe falsifikimit të kësaj marke në treg, duke bërë që klientët të blejnë gabimisht mallra false dhe reale është i kuptueshëm. Pra, si mund t’i kontrolloj çantat e rreme MLB dhe çantat e vërtetimit MLB? Eksploroni me Chiaki si të kontrolloni çantën origjinale MLB E thjeshtë më poshtë!

6 mënyra për të kontrolluar çantat origjinale MLB dhe çantat e rreme MLB

Siç e dimë të gjithë, dallimi i çantave të vërteta MLB nga ato të rreme nuk është një problem i lehtë për shumë njerëz. Për fillestarët, është shumë e vështirë për ju të dini se çfarë është çanta autentike MLBKu është një çantë e rreme MLB sepse teknologjia e falsifikimit është gjithnjë e më e sofistikuar. Këtu janë 6 mënyra për të kontrolluar çantat origjinale MLB dhe çantat e rreme MLB thjesht për referencën tuaj:

1. Si të kontrolloni çantën e vërtetimit MLB përmes kutisë

Si marka kryesore e famshme në botë e modës, gjëja e parë që bie në sy të klientëve është kutia e çantave MLB. Për çantë origjinale MLB, do të merrni një kuti të punuar me material kartoni të cilësisë së lartë, të fortë dhe të bukur. Jo vetëm kaq, kutia do të printojë qartë logon e markës MLB si dhe informacionin e lidhur me produktin.

Si të kontrolloni lehtësisht çantën e vërtetimit MLB përmes kutisë

Përkundrazi, në rast se blini një çantë false MLB, kutia e produktit do të jetë e shtrembëruar, e pasigurt dhe logoja e printuar në kuti do të jetë shumë e errët ose shumë e zbehtë.

2. Si të identifikoni çantat e vërteta MLB sipas materialit dhe ngjyrës

Si të kontrolloni çantën origjinale MLB Përmes materialeve dhe ngjyrave, duhet të jeni një person me sy të mprehtë dhe të sofistikuar. Zakonisht, çantat e vërteta MLB janë prej pambuku, poliestër, pëlhura me cilësi të lartë, poliuretani, PU, ​​lëkure sintetike – këto janë materiale me cilësi të lartë që përdoren nga markat e famshme të modës për të prodhuar çanta. Prandaj, duke vëzhguar me sy të lirë ose duke ndjerë përmes prekjes së produktit, mund të ndjeni edhe butësinë dhe sigurinë.

Si të kontrolloni çantat e rreme MLB dhe çantat e vërteta MLB sipas materialit

Ndërkohë, çanta false MLB do të duket e ashpër, e thatë dhe e shëmtuar sepse është prej materialesh sintetike, sidomos kur e ndjeni duke prekur pëlhurën, do të shihni edhe vrazhdësinë.e vështirë këtu.

Ngjyra e çantës origjinale MLB është gjithmonë e freskët dhe rinore, logoja dhe motivet janë të printuara në mënyrë të mprehtë, të vendosur mjeshtërisht në një pozicion të veçantë. Megjithatë, çantat e rreme MLB kanë ngjyrë më të zbehtë dhe shpejt zbehen ose zverdhen. Në veçanti, logot apo motivet janë të printuara në një mënyrë shumë skicuese dhe më pak luksoze.

3. Kontrolloni çantën e vërtetimit MLB përmes tegelit

Me teknologjinë më moderne dhe strikte të prodhimit, MLB sjell gjithmonë produkte të cilësisë së shkëlqyer. Nga stili, ngjyra, materiali tek tegeli, gjithmonë i kujdesshëm, i përpiktë dhe i përpiktë deri në detajet më të vogla.

Kur kontrolloni çantat e vërtetimit MLB dhe ato të rreme, për çantat e rreme MLB, shtresa do të ketë një urë rënieje, e cila është e pasigurt dhe ka fije të mbetura.

Tham Khảo Thêm:  PHA Là Gì Trong Mỹ Phẩm? Tác Dụng Và Cách Dùng PHA Hiệu Quả

4. Kontrolloni çantat e rreme dhe të vërteta MLB përmes etiketës

Një nga mënyrat e thjeshta për të kontrolluar çantat origjinale MLB që mund të bëni është të kontrolloni etiketën. Sapo të merrni produktin, hapni çantën dhe shihni vulën në pjesën e brendshme të çantës. Për çantat MLB auth, vula është shumë e qëndrueshme, informacioni në lidhje me produktin është i printuar në detaje, qartë dhe në mënyrë të barabartë. Në të kundërt, një çantë e rreme MLB mund ose nuk mund të ketë një vulë dhe shpesh do të printojë shumë lehtë dhe në mënyrë të shkujdesur.

Kontrolloni lehtësisht çantat e rreme dhe reale MLB përmes etiketave

5. Si të kontrolloni çantën tuaj MLB përmes një “ekipi ekspertësh” në internet

Mënyra për të dalluar çantat false MLB pa asnjë përpjekje për ju është falë analizave të “ekspertëve” autentikë në rrjetet sociale. Për momentin, a nuk mendoni se përdorimi juaj i mediave sociale ka kuptim?

Nëse nuk jeni të sigurt për nivelin e ndërgjegjësimit për produktin tuaj, mund të merrni një çantë MLB të mprehtë dhe të detajuar dhe ta postoni në rrjetet sociale dhe t’u kërkoni njerëzve ta vlerësojnë atë në mënyrë më objektive!

6. Si të kontrolloni çantën origjinale MLB me aplikacionin Hidden Tag

Për të mos humbur kohë dhe për të qenë në gjendje të dalloni çantën e vërtetë MLB nga ajo e rreme në mënyrën më të saktë, mund të përdorni këtë aplikacion Korean Hidden Tag. Etiketa e fshehur e aplikacionit është një mjet për të ndihmuar klientët të kontrollojnë nëse produktet me origjinë nga Koreja janë origjinale apo jo.

Aktualisht, të gjitha produktet e markës MLB janë integruar në aplikacionin Hidden Tag për të ndihmuar klientët të kontrollojnë lehtësisht informacionin dhe të kontrollojnë se sa i vërtetë është. Me këtë aplikacion, ju mund të kontrolloni nëse këpucët e vërteta MLB, kapela e rreme MLB ose sandalet MLB janë origjinale apo jo!

Si të kontrolloni çantën e vërtetë MLB me aplikacionin e thjeshtë Hidden Tag

Kur të merrni produktin e markës origjinale të modës MLB në dorën tuaj, do të shihni një etiketë me informacionin e produktit dhe një etiketë të fshehur argjendi për t’u gërvishtur si një kartë telefoni. Në pjesën Hidden Tag, ekziston një sekuencë numrash që përmbajnë 4 shifra që duhet t’i kontrolloni.

Për të kontrolluar çantat e rreme dhe të vërteta MLB përmes këtij aplikacioni, duhet të bëni hapat e mëposhtëm:

Hapi 1: Shkarkoni aplikacionin Hidden Tag i disponueshëm në CHPlay ose Appstore

Hapi 2: Pas shkarkimit, hapni aplikacionin dhe zgjidhni Skanimi i vërtetimit për të skanuar etiketën e disponueshme të sandaleve MLB.

Hapi 3: Gërvishtni veshjen e argjendit në etiketën e produktit, vendosni 2 numrat e parë dhe vazhdoni të vendosni 2 numrat e mëposhtëm. Shtypni KRYER kur të përfundojë.

Rezultati i marrë: Nëse çanta MLB është origjinale, ekrani do të tregojë se produkti që keni blerë është i vërtetë dhe përfshin informacionin e produktit. Përkundrazi, një çantë e rreme MLB nuk do të ketë një etiketë të fshehur për t’ju sinjalizuar menjëherë se është e rreme.

Me këtë mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë për të dalluar çantat MLB të vërteta dhe të rreme, mund të kontrolloni drejtpërdrejt me kamerën e pasme në Iphone ose të skanoni kodin QR në aplikacionin e bisedës Zalo ose çdo aplikacion për lexuesin e kodeve QR në sistemin operativ CH Play për Android. ose Appstore për iOS.

Si të identifikoni një çantë MLB me përfaqësues 1:1

Aktualisht, në treg ekziston një situatë e prodhimit të çantave MLB 1:1 me një çmim të volitshëm për të përmbushur një grup klientësh. Sa i përket modeleve të çantave MLB rep 1 1, përveç që nuk janë të prodhuara nga MLB Korea, cilësia dhe dizajni i çantave MLB rep 11 janë gjithashtu 98% krahasuar me ato origjinale.

Tham Khảo Thêm:  14/3 Là Ngày Gì? Ai Tặng Quà Cho Ai? 15+ Món Quà 14/3 Độc Đáo

Si të identifikoni një qese të thjeshtë me mlb rep 11

Për të dalluar çantat e përfaqësuesve MLB nga çantat MLB origjinale ose të rreme, mund të bëni të njëjtat mënyra si Chiaki ndau më lart. Si të kontrolloni çantën e vërtetimit MLB, çantën MLB rep 1:1 me çantën e rreme MLB duhet të bazohet në nivelin e përfundimit të produktit.

A duhet ta blej çantën MLB rep 1 1 apo jo?

Në fakt, nëse blini një çantë MLB rep 1 1 apo jo është një e drejtë dhe varet nga nevojat ose zgjedhjet e secilit person. Për studentët, me një buxhet të kufizuar, shpesh do të zgjidhni të blini një çantë MLB rep 11 në vend që të blini një çantë origjinale MLB.

Megjithatë, pa marrë parasysh se sa e lartë është cilësia dhe përfundimi i çanta MLB rep 1:1, çanta e vërtetë MLB është ende zgjidhja më e mirë. Për më tepër, çmimi i çantës së rep MLB është afërsisht i njëjtë me çantën origjinale MLB, kështu që pse nuk mund të kursejmë pak më shumë për të zotëruar një çantë të bukur të markës, apo jo?

Top 5 çantat më të nxehta origjinale MLB sot

A e pyesni veten se cili model i çantave MLB është më hot në treg sot? E dashur për çantat e saj unike dhe individuale që përputhen, MLB është si një frymë e freskët për industrinë e re të modës së sotme. Jo vetëm hit i nxehtë me çantat e tërthorta ose kapëse sqetullash për vajzat e bukura, MLB lançoi gjithashtu një koleksion çantash ose çanta shpine MLB jashtëzakonisht elegant dhe në modë. Këtu janë 5 produktet më të preferuara të çantave MLB, të cilave mund t’u referoheni:

1. Çanta nënsqetullore MLB Monogram Jacquard Hobo NY Yankees 3ABQS012N-50BLL

Çanta nën sqetull është një artikull i nxehtë që sot pëlqehet nga femrat. E dizenjuar me rrip të shkurtër, çanta sqetullore sjell elegancë, karizëm dhe fisnikëri tek vajzat.

Çanta e bukur Monogram Jacquard Hobo NY Yankees 3ABQS012N-50BLL

Çanta sqetullore MLB Monogram Jacquard Hobo NY Yankees 3ABQS012N-50BLL është e dashur nga të rinjtë për shkak të formës dhe ngjyrës së saj tërheqëse. Modeli unik, mbresëlënës i monogramit NY dhe toni i butë blu e ndihmojnë atë të bëhet e sofistikuar dhe karizmatike me çdo veshje.

2. Çanta me kapuç MLB Monogram NY Yankees 32BGPB111-50L

E projektuar me një formë drejtkëndëshe, çanta MLB Monogram Hoodie NY Yankees 32BGPB111-50L ende nxjerr një bukuri të butë dhe luksoze në të. Produkti është bërë nga poliuretani, poliestër i kombinuar me pambuk, i cili është jashtëzakonisht i fortë dhe i bukur.

MLB Monogram Çanta Hoodie NY Yankees 32BGPB111-50L personalitet

Çanta MLB Monogram Hoodie NY Yankees 32BGPB111-50L vlerësohet nga rripi që mund të rregullohet në një gjatësi të shkurtër në varësi të preferencës tuaj. Në veçanti, motivi i bardhë i logos NY është i qëndisur me kujdes në çantë, duke shkaktuar një efekt të fortë vizual te shikuesi.

3. MLB Mini Neck Pouch New York Yankees

Nëse jeni një person që ndjek tendencat moderne të modës, çanta MLB Mini Neck Pouch New York Yankees do të jetë zgjidhja më e mirë. Produkti është projektuar në stilin unisex, kështu që është i përshtatshëm si për burrat ashtu edhe për gratë.

Tham Khảo Thêm:  Ưu Đãi Giảm Giá 20K Khi Mua Sắm Trên App Chiaki

Çanta e bukur MLB Mini Neck Pouch New York Yankees

Çanta e vogël MLB Mini Neck Pouch New York Yankees është prej lëkure sintetike të qëndrueshme, e qepur me kujdes dhe nuancë misterioze e zezë, kështu që mund ta përzieni me çdo veshje.

4. Çanta e stomakut MLB Monogram Jacquard Hipsack New York Yankees 32BGCA111-50B

Linja e çantave MLB ka tronditur industrinë e modës vitet e fundit. Me këtë model të veçantë çanta, MLB ka mposhtur artikujt origjinalë nga manjatët e mëdhenj të mëparshëm. Çanta Stomach MLB Monogram Jacquard Hipsack New York Yankees 32BGCA111-50B është projektuar me sofistikim të modës.

Çanta e stomakut MLB Monogram Jacquard Hipsack New York Yankees 32BGCA111-50B personalitet

Produkti është një dizajn jashtëzakonisht modern dhe luksoz me 2 ndarje të bollshme. Çantat MLB për meshkuj tashmë janë të pëlqyera nga djemtë dhe kombinohen me street style tejet personalitet dhe dinamizëm.

5. Çanta me korde me kovë najloni MLB 3ABMS042N-50BKS

E dizenjuar disi si një çantë shpine e vogël, çanta me tela MLB 3ABMS042N-50BKS ka qenë e njohur dhe e kërkuar nga vajzat që nga lansimi i saj. Produkti është bërë nga materiali najloni dhe poliesteri, i cili është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj ujit.

Kovë e bukur najloni MLB 3ABMS042N-50BKS Çanta me varëse vizatimi

Në veçanti, çanta me fije tërheqjeje MLB Naylon Bucket 3ABMS042N-50BKS mund të përdoret me 2 mënyra të ndryshme si dorezë ose duke përdorur një rrip si një çantë tërthore të zakonshme.

Ku të blini çanta origjinale MLB, çmime të mira?

Çantat MLB janë një produkt i nxehtë dhe popullor në tregun aziatik, veçanërisht në Vietnam. Aktualisht në treg ka shumë adresa që shesin çanta MLB me etiketa origjinale, por jo të gjitha garantojnë produkte cilësore. Prandaj, kur blini çanta auth MLB, duhet të kontrolloni informacionin e produktit të disponueshëm në faqen zyrtare të kompanisë, si dhe në dyqanin vietnamez që keni ndërmend të blini.

Chiaki.vn është qendra numër 1 e vërtetë e blerjeve online në Vietnam, e besuar nga miliona klientë sot. Produktet që shpërndajmë janë 100% të importuara, me fatura blerjeje dhe garanci ndërkombëtare të kompanisë.

Kur blini produkte të markës ose çanta dore nga markat si MLB ose Adidas, Nike, Vans, Puma,… në Chiaki, nëse gjenden të rreme, mallra imituese, mallra me cilësi të dobët, klientëve do t’u rimbursohen 100% dhe kompensimi nga ne. Përveç kësaj, për të treguar mirënjohje ndaj klientëve, Chiaki ka gjithmonë promovime mujore me dhurata shumë të vlefshme dhe të papritura.

Më lart është 6 si të kontrolloni çantë origjinale MLB dhe çanta më e saktë e rreme MLB sot. Shpresojmë, përmes këtij artikulli, të keni fituar më shumë përvojë për të dalluar se çfarë është një produkt i rremë MLB. Për të blerë çanta origjinale MLB me çmime të mira, mos harroni të porositni në faqen tonë të internetit!

Për informacion mbi blerjen, ju lutemi kontaktoni:

————————————–

CHIAKI.VN – BLERJE ONLINE PËR FEMRA

Faqja e internetit:

Linja telefonike: 0932.888.300

Email: [email protected]

Adresa: Kati 1, Ndërtesa 24T3 Kompleksi Thanh Xuan, Nr. 6 Le Van Thiem, Thanh Xuan Trung, Thanh Xuan, Hanoi.

Sallë ekspozite: Nr. 62, Yen Do, Lagjja 1, Binh Thanh, Qyteti. Ho Chi Minh.Cảm ơn bạn đã đọc bài viết [BẬT MÍ] 6 Cách Check Túi MLB Chính Hãng Và Túi MLB Fake Đơn Giản . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

TOP 12 Men Vi Sinh Cho Bé Tốt Nhất Được Nhiều Chuyên Gia Khuyên Dùng

Men vi sinh còn được gọi là probiotic có chứa các vi sinh có lợi (lợi khuẩn) giúp cân bằng hệ vi sinh đường ruột, tăng cường…

Canxi Hữu Cơ Là Gì? 10+ Loại Canxi Hữu Cơ Tốt Nhất Hiện Nay

Canxi hữu cơ, một trong những loại canxi đang nhận được nhiều yêu thích từ người dùng bởi khả năng hấp thụ cao, chuyển hóa tốt, ít…

TOP 8 Sữa Rửa Mặt Ohui Hàn Quốc Tốt Nhất Cho Mọi Làn Da

Dòng sữa rửa mặt Ohui đính đàm của Hàn Quốc luôn được nhiều tín đồ làm đẹp Việt yêu thích sử dụng bởi khả năng làm sạch…

TOP 10+ Sữa Rửa Mặt Paula’s Choice Tốt Nhất Cho Từng Loại Da

Sữa rửa mặt Paula’s Choice, một trong những dòng sữa rửa mặt được nhiều tín đồ làm đẹp Việt yêu thích sử dụng với khả năng làm…

TOP 5 Thỏi Son Màu Nâu Sữa Siêu Xinh Siêu Sang Cho Mọi Nàng

Son nâu sữa, một sắc son mới nhưng đủ đốn tim bất cứ cô gái nào bởi vẻ độc đáo, cuốn hút và không kém phần chanh…

TOP 7 Sữa Rửa Mặt Senka Nhật Bản Được Khuyên Dùng Nhất 2023

Nhắc đến dòng sữa rửa mặt “ngon – bổ – rẻ”, sữa rửa mặt Senka Nhật Bản chắc chắn là một trong những gương mặt nổi bật…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *