[BẬT MÍ] Top 10 Túi Đeo Chéo Nam Hàng Hiệu Giá Tốt Nhất 2023

Çantat kryq për meshkuj me marka janë aksesorët më të njohur të modës për meshkujt sot. Pra, cila çantë kryq për meshkuj është më e bukura? Bashkohuni me Chiaki-n për të zbuluar më poshtë 10 çantat më të bukura për meshkuj në 2023!


Çanta kryq për meshkuj me markë Aksesorët e modës sot përdoren nga të rinjtë. Jo vetëm që ka komoditet të lartë, ky është gjithashtu një artikull për ta ndihmuar atë të bëhet më aktiv dhe të shijojë mënyrën se si vishet. Pra, cila çantë kryq për meshkuj është më hot sot? Bashkohuni me Chiaki-n për të zbuluar top 10 çantat më të njohura origjinale për meshkuj në 2023.

Top 10 çantat më të njohura për meshkuj me trup kryq

1. Monogram për meshkuj MLB Hip Sack New York Yankees 3AHSM012N-50BKS

MLB është një markë mode për të rinjtë dhe është marka më e nxehtë në treg sot. Me trendin e stileve unike, dinamike dhe të modës së rrugës, MLB ka lançuar çantat kryq të bukur dhe unike për meshkuj.

Çanta e bukur koreane MLB Monogram Hip crossbody

Çanta e tërthortë MLB për meshkuj Monogram Hip Sack New York Yankees 3AHSM012N-50BKS është një çantë e modës së nivelit të lartë, e projektuar në një stil modë dinamik. Produkti është bërë nga materiali poliestër me cilësi të lartë, kështu që është shumë i qëndrueshëm.

Forma e çantës është e dizajnuar me një dizajn unik të çantës së stomakut dhe model monogrami NY që bën një përshtypje të fortë te shikuesi. Tonet e thjeshta bardh e zi ju ndihmojnë të koordinoni me shumë veshje të ndryshme.

2. Çanta e bukur kryq për meshkuj MLB Monogram Diamond Embo New York Yankees 3ACRH041N-50BKS

Si pjesë e koleksionit të çantave të tërthorta për meshkuj, çanta MLB Monogram Diamond Embo New York Yankees 3ACRH041N-50BKS pëlqehet gjithashtu nga shumë djem sot. Produkti është projektuar me një dizajn vertikal drejtkëndor shumë unik dhe është tërheqës nga ngjyrat moderne dhe luksoze të zeza.

Çanta e bukur kryq për meshkuj MLB Monogram Diamond

Në veçanti, kjo çantë e bukur kryq për meshkuj është prej lëkure sintetike të cilësisë së lartë, e brendshme është e veshur me pambuk të qëndrueshëm. Modeli i monogramit këtu bie shumë në sy kur është i stampuar në lëkurë me cilësi të lartë, duke e bërë më luksoze çantën e kryqëzuar MLB Monogram Diamond Embo New York.

3. Çantë mini MLB tërthor Ripstop Nylon Boston Red Sox 32BGDJ111-43R

Dëshironi të hapni rrugën, të bini në sy me çantat kryq për meshkuj me ngjyra të ndezura? Ju lutemi referojuni çantës së kryqëzuar Ripstop Nylon Boston Red Sox 32BGDJ111-43R nga MLB Korea!

E bukur MLB Ripstop Nylon Boston Red Sox 32BGDJ111-43R Crossbody

Çanta e tërthortë për meshkuj Ripstop Nylon Boston Red Sox 32BGDJ111-43R për meshkuj me ngjyrë të kuqe të jashtëzakonshme mund ta ndihmojë atë të koordinohet me shumë veshje të ndryshme. Çanta ka një dizajn standard drejtkëndor, një ndarje të gjerë të brendshme me një rrip të rregullueshëm për t’i dhënë atij më shumë fleksibilitet kur del jashtë. Madhësia e çantës së kryqëzuar për meshkuj Ripstop Nylon Boston Red Sox 32BGDJ111-43R është 18 x 11,5 x 4 cm dhe nuk përshtatet as shumë të madhe as shumë të vogël.

Tham Khảo Thêm:  TOP 12 Mặt Nạ Hàn Quốc Dưỡng Da Căng Bóng Mịn Màng Tốt Nhất

4. Çanta kryq për meshkuj MLB Nylon Phone Crossbody New York Yankees 3ACRH062N-50BKS

Çanta e radhës e markës së tërthortë për meshkuj që Chiaki dëshiron t’ju prezantojë është Phone Crossbody New York Yankees 3ACRH062N-50BKS nga moda MLB. Pavarësisht dizajnit të tij kompakt, ai është ende mjaft i gjerë, kështu që mund të mbajë shumë sende.

MLB Najlon Phone Crossbody Çanta për meshkuj

E veçanta e çantës kryq për meshkuj Crossbody New York Yankees 3ACRH062N-50BKS është se ajo ka 2 ndarje të mëdha dhe 1 ndarje të vogël brenda. Rripat e çantave të tërthorta për meshkuj që marrin frymë, të lidhur me grepa metalike. Ky rrip mund të hiqet për të krijuar një shumëllojshmëri stilesh. Produkti është prej najloni dhe materiali poliestër, kështu që është shumë i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit.

5. Çanta premium për meshkuj Pedro Casual Crossbody PM2-25210203

Duke iu referuar “Ishullit të Luanëve” njerëzit do të mendojnë për markat më të famshme të aksesorëve të modës në botë me emra kulti si Dzojchen, State Property apo Charles & Keith. Në veçanti, marka e modës Pedro ka pushtuar tregun aziatik gjatë dekadës së fundit.

Pavarësisht se ishte një i ri i lindur vonë, Pedro shpejt pohoi veten me dizajne jashtëzakonisht të modës dhe moderne. Përfshirë çanta origjinale për meshkuj me trup të bardhë PM2-25210203.

Çanta e rastësishme e tërthortë për meshkuj White PM2-25210203 është një aksesor mode për meshkujt me një formë çante drejtkëndore jashtëzakonisht delikate. Me ngjyrë të bardhë elegante, rinore dhe bordurë gri, çanta bëhet jashtëzakonisht e spikatur.

Produkti është prej lëkure artificiale, kështu që është shumë i butë dhe rezistent ndaj gërvishtjeve. Përveç kësaj, xhepat janë të dizajnuar në mënyrë harmonike, në mënyrë që t’i përdorni ato për të ruajtur gjërat tuaja në mënyrë shumë të përshtatshme.

6. Çanta për meshkuj Pedro Sling E zezë PM2-25210199

Përveç çantës së bardhë PM2-25210203 të rastësishme, çanta me hobe për meshkuj PM2-25210199 e zezë nga Pedro pëlqehet gjithashtu nga shumë djem sot.

Çanta kryq për meshkuj Pedro Sling Çanta e zezë PM2-25210199 e bukur

Çanta kryq për meshkuj Pedro Sling Çanta e zezë PM2-25210199 është bërë nga materiali Microfiber i kombinuar me veshje jashtëzakonisht të fortë Fabric. Çanta kryq për meshkuj ka një ngjyrë të zezë luksoze, duke e bërë djalin edhe më të spikatur dhe me stil kur e mban me vete.

7. Çantë tërthor rastësore për meshkuj origjinale PM2-25210203

Çanta e tërthortë Pedro Casual PM2-25210203 është një çantë kryqi për meshkuj të markës që pëlqehet nga shumë të rinj sot. Produkti është projektuar në një stil luksoz dhe mashkullor. Ngjyra rinore e çantës e bën të lehtë koordinimin e tij me çdo veshje.

Çantë e mirëfilltë për burra të rastësishme PM2-25210203 e bukur

Çanta e tërthortë për meshkuj PM2-25210203 nga Pedro është projektuar me një xhep kryesor dhe një ndarje shtesë që është jashtëzakonisht e përshtatshme për ruajtjen e sendeve. Çanta është prej lëkure artificiale, kështu që është shumë e qëndrueshme.

8. Çanta kryq për meshkuj Pedro Sling Bag With Kufje PM2-25210199

Nëse dëshironi një çantë me ngjyrë neutrale dhe të butë, atëherë zgjidhni Sling Bag With Earphone PM2-25210199 nga shtëpia e Pedros. Produkti është i dizajnuar bukur, me ngjyra bezhë dhe gri jashtëzakonisht luksoze.

Tham Khảo Thêm:  Niacinamide Và B5 Cái Nào Dùng Trước? Kết Hợp Niacinamide Và B5 Như Thế Nào?

Çanta kryq për meshkuj Çanta Pedro Sling Me Kufje PM2-25210199

E veçanta e këtij modeli çanta është mënyra se si është dizenjuar në dy çanta të veçanta të mëdha dhe të vogla, por kur vishet sërish është si 1. Kjo çante e bukur kryq për meshkuj vjen me një xhep të vogël për kufje për t’u varur në rrip. Shpatulla e shkëputshme .

9. Çantë Adidas Adicolor Trefoil bel

Adidas është një markë e famshme e modës nga Gjermania, e specializuar në prodhimin e këpucëve, veshjeve si dhe aksesorëve të modës. Në veçanti, linja e çantave të kryqëzuara për meshkuj nga kjo markë qindravjeçare është shumë e pëlqyer nga të rinjtë.

Çanta me parashutë për meshkuj Adidas Adicolor Trefoil Trefoil

Çanta kryq me parashutë për meshkuj Adidas Adicolor Trefoil Waist është dizenjuar paksa si stomak, kështu që duket shumë elegant dhe dinamik. Madhësia e çantës kryq për meshkuj Adidas Adicolor Trefoil Waist është 34 cm x 12 cm x 5 cm, e cila është shumë e përshtatshme për të për të mbajtur sendet thelbësore kur del jashtë.

10. Çanta unike e lirë për meshkuj Yuumy YBAC1

Yuumy është një markë mode e specializuar në prodhimin e çantave, çantave të shpinës dhe kuletave nga Vietnami. Me dizajne të thjeshta, çmime të arsyeshme por me cilësi jashtëzakonisht të mirë, duhet të jetë i përshtatshëm për xhepin e të gjithëve.

Çanta kryq për meshkuj me çmim të lirë Yuumy YBAC1 dinamik

Çanta lëkure Yuumy YBAC1 është një nga çantat kryq për meshkuj për meshkujt që duan kompaktësinë dhe fleksibilitetin. Produkti është projektuar me një ndarje optimale për telefonin tuaj, kabllon e karikimit, bankën e energjisë ose kufjen tuaj. Aktualisht, çanta e lirë për meshkuj Yuumy ka shumë ngjyra për ta ndihmuar atë të zgjedhë produktin që i pëlqen.

Pse çantat kryq të meshkujve janë kaq të nxehta?

Ne nuk mund ta mohojmë nxehtësinë dhe mbulimin e çantave të kryqëzuara për meshkuj. Me mosha të ndryshme nga adoleshentët, të rriturit e rinj apo zotërinj elegantë, lind nevoja për të përdorur këtë çantë kryq për qëllime të ndryshme. Megjithatë, në krahasim me çantat nën sqetulla apo çantat e shpinës, pse janë kaq të nxehta çantat e kryqëzuara?

Materiale me cilësi të lartë, të larmishme

Materiali është kriteri i parë që meshkujt i kushtojnë vëmendje kur kërkojnë një çantë kryq të markës. Për shkak se është shumë popullor, kompanitë e aksesorëve të modës do të prodhojnë me materiale të ndryshme për të përmbushur nevojat e përdoruesve.

Çantat kryq për meshkuj janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë

Me markat e çantave të kryqëzuara për meshkuj, materialet kryesore të përdorura janë lëkura artificiale, lëkura natyrale, pambuku, poliesteri, najloni i cilësisë së lartë për të rritur qëndrueshmërinë e produktit. Për më tepër, çantat kryq prej kanavacë për meshkuj, çantat kryq të kanavacës për meshkuj përdoren gjithashtu nga markat e aksesorëve të modës për të përmbushur të gjitha klasat e klientëve.

Dizajn unik

Për shkak se kjo është një çantë kryq për meshkuj, do të jetë më e vogël në madhësi se çantat kryq për femra. Prandaj, çantat e bukura të tërthortë për meshkuj do të kenë më shumë stile dhe dizajne. Aktualisht, çantat kryq për meshkuj përfshijnë çanta drejtkëndëshe, çanta katrore, çanta barku me dizajne jashtëzakonisht unike dhe bie në sy.

Tham Khảo Thêm:  Máy Hút Sữa Real Bubee Có Tốt Không?

Normalisht, një çantë kryq për meshkuj të nivelit të lartë përbëhet nga 2 ndarje për të mbajtur një fletore të vogël, telefon, portofol, çelësa,… Falë atij dizajni të thjeshtë, çanta e kryqëzuar është më e lehtë për t’u përdorur dhe për t’u mbrojtur, kontrollohet në të gjitha rrethanat.

Lehtë për t’u koordinuar

E dizenjuar në një stil të shëndetshëm, dinamik, personaliteti dhe rinor, çanta kryq e markës për meshkuj mund të kombinohet me çdo veshje, nga sportive, e lezetshme deri te stili i rrugës, modifikuar me çantën e tij.

Çanta e bukur kryq meshkujsh me personalitet

Përveç veshjeve luksoze dhe elegante, duhet t’i kombinoni me një çantë sqetullash për meshkuj në vend që të përdorni këtë çantë kryq të markës. Përveç kësaj, me madhësinë e saj kompakte, çanta e bukur kryq për meshkuj do të nxjerrë në pah veshjen që keni veshur, do të krijojë një theks të modës dhe do të tërheqë vëmendjen e njerëzve përreth.

Ku mund të blini çantat e markës kryq për meshkuj?

Çantat kryq për meshkuj me markë janë aksesorë të modës dhe janë të pëlqyera nga meshkujt sot. Vitet e fundit në treg janë të shumta adresat që shesin çanta kryq për meshkuj të nivelit të lartë me etiketa origjinale, por jo të gjitha garantojnë produkte cilësore. Prandaj, kur blini një çantë kryq burrash të markës, duhet të kontrolloni informacionin e produktit të disponueshëm në faqen zyrtare të kompanisë, si dhe në dyqanin vietnamez që keni ndërmend të blini.

Chiaki.vn është qendra numër 1 e vërtetë e blerjeve online në Vietnam, e besuar nga miliona klientë sot. Produktet që shpërndajmë janë 100% të importuara, me fatura blerjeje dhe garanci ndërkombëtare të kompanisë.

Në Chiaki, nëse zbulojnë mallra false, mallra imitues, mallra me cilësi të dobët, klientët do të rimbursohen 100% dhe do të kompensohen nga ne. Përveç kësaj, për të treguar mirënjohje ndaj klientëve, Chiaki ka gjithmonë promovime mujore me dhurata shumë të vlefshme dhe të papritura.

Këtu janë top 10 Çanta kryq për meshkuj me markë Sot më i dashur për meshkujt. Shpresojmë që përmes këtij artikulli të keni zgjedhur një model të bukur të çantave kryq për meshkuj që i përshtatet stilit tuaj. Për të blerë çanta origjinale për meshkuj me çmime të mira, mos harroni të porositni në faqen tonë të internetit!

Për informacion mbi blerjen, ju lutemi kontaktoni:

————————————-

CHIAKI.VN – BLERJE ONLINE PËR FEMRA

Faqja e internetit:

Linja telefonike: 0932.888.300

Email: [email protected]

Adresa: Kati 1, Ndërtesa 24T3 Kompleksi Thanh Xuan, Nr. 6 Le Van Thiem, Thanh Xuan Trung, Thanh Xuan, Hanoi.

Sallë ekspozite: Nr. 62, Yen Do, Lagjja 1, Binh Thanh, Qyteti. Ho Chi Minh.Cảm ơn bạn đã đọc bài viết [BẬT MÍ] Top 10 Túi Đeo Chéo Nam Hàng Hiệu Giá Tốt Nhất 2023 . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

TOP 12 Men Vi Sinh Cho Bé Tốt Nhất Được Nhiều Chuyên Gia Khuyên Dùng

Men vi sinh còn được gọi là probiotic có chứa các vi sinh có lợi (lợi khuẩn) giúp cân bằng hệ vi sinh đường ruột, tăng cường…

Canxi Hữu Cơ Là Gì? 10+ Loại Canxi Hữu Cơ Tốt Nhất Hiện Nay

Canxi hữu cơ, một trong những loại canxi đang nhận được nhiều yêu thích từ người dùng bởi khả năng hấp thụ cao, chuyển hóa tốt, ít…

TOP 8 Sữa Rửa Mặt Ohui Hàn Quốc Tốt Nhất Cho Mọi Làn Da

Dòng sữa rửa mặt Ohui đính đàm của Hàn Quốc luôn được nhiều tín đồ làm đẹp Việt yêu thích sử dụng bởi khả năng làm sạch…

TOP 10+ Sữa Rửa Mặt Paula’s Choice Tốt Nhất Cho Từng Loại Da

Sữa rửa mặt Paula’s Choice, một trong những dòng sữa rửa mặt được nhiều tín đồ làm đẹp Việt yêu thích sử dụng với khả năng làm…

TOP 5 Thỏi Son Màu Nâu Sữa Siêu Xinh Siêu Sang Cho Mọi Nàng

Son nâu sữa, một sắc son mới nhưng đủ đốn tim bất cứ cô gái nào bởi vẻ độc đáo, cuốn hút và không kém phần chanh…

TOP 7 Sữa Rửa Mặt Senka Nhật Bản Được Khuyên Dùng Nhất 2023

Nhắc đến dòng sữa rửa mặt “ngon – bổ – rẻ”, sữa rửa mặt Senka Nhật Bản chắc chắn là một trong những gương mặt nổi bật…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *